Dział usługowy

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług elektrycznych. Nasz zespół techniczny zadba o Państwa projekt, dział handlowy przygotuje ofertę, a nasi Instalatorzy wykonają instalację elektryczną. Proponujemy rozwiązania inteligentne które pozwolą na bardziej efektywne i oszczędne wykorzystanie Oświetlenia, ogrzewania, rolet i wielu innych elementów. W naszej ofercie znajduje się również prefabrykacja rozdzielnic oraz szaf sterowniczych. 

Prefabrykacja

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia oraz szaf sterowniczych. Prefabrykację rozdzielni wykonujemy na podstawie dostarczonej dokumentacji. Pracujemy na większości dostępnych systemów, działamy sprawnie i terminowo. Współpracujemy z największymi producentami w branży między innymi:

  • Hager
  • Eaton
  • Legrand
  • ETI
  • Schneider Electric

Inteligentny dom

Obecnie zwykła instalacja elektryczna już nie zawsze, a czasami i w ogóle nie odpowiada naszym wymaganiom. Nowoczesna instalacja elektryczna, łatwa i wygodna w obsłudze, może wydatnie ułatwić nam życie i pracę. Gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w sytuacjach krytycznych, wykonaniem odpowiednich zadań redukujących zagrożenie do minimum i informowanie o tym właściciela. Integracja energetyczna z systemem inteligentnym pozwala na zredukowanie kosztów związanych z nią do 35% i jednocześnie zapewnia nam komfort środowiska w domu.

Na samym początku inteligentne rozwiązania były bardzo drogie bo komfort, bezpieczeństwo, ekonomia, które dają nam te rozwiązania wymagają odpowiedniej inwestycji.

Jednak obecnie na rynku istnieje dużo różnych systemów oraz urządzeń które mogą ułatwić Wam życie i dodać instalacji „inteligencji” za rozsądne pieniądze. Zainteresowanie naszych Klientów inteligentnymi instalacjami rośnie z roku na rok. Dlatego oferujemy naszym klientom pakiet rozwiązań „OD i DO” który łączy w sobie projektowanie, wykonanie robót elektrycznych oraz uruchomienie systemu. Mamy bogate oświadczenie oraz fachowy personel który jest w stanie pomóc Państwu w każdej sprawie.