ELHURT FISHING CUP ’14

2014-05-12
ELHURT FISHING CUP ’14

ELHURT FISHING CUP!!!!

Pojedź na niezapomnianą przygodę z firmą ELHURT!!! Już po raz piąty organizujemy wspólny wyjazd z naszymi kluczowymi klientami na połów ryb.

MIEJSCE – LOFOTY (200km za kołem polarnym)

TERMIN- 08.07.2014-15.07.2014

           CEL- Przeżycie niezapomnianej przygody połączonej z połowem takich ryb jak halibut, czarniak, dorsz, łosoś i wiele innych cennych okazów

Nie znasz zagadnień dotyczących wędkarstwa? NIE MA PROBLEMU! Przez cały wyjazd towarzyszyć nam będzie doświadczona załoga, która udzieli cennych rad zarówno dla osób dopiero zaczynających przygodę z wędkowaniem, jak również dla tych, którzy z wędką czują się za pan brat!

Nie interesujesz się wędkowaniem? NIE MA PROBLEMU!! Piękno Wysp Lofoty jest uznawane na całym świecie. Malownicze plaże oraz przepiękne fiordy pozwalają na pełny wyciszenie oraz wypoczynek.

ELHURT FISHING CUP ma na celu stworzenie oraz zawężenie istniejących relacji z klientami. Zaproszeni zostaną Ci, którzy w okresie 15.03.2014-30.06.2014 dokonają zakupów za minimalną wartość 500tys zł netto. Dodatkowym warunkiem upoważniającym do ubiegania się o zaproszenie są nieprzeterminowane płatności powyżej 7dni.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *